Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

 1. 9 de dez. de 2009 · Tanec jako sen. Michael Jackson. 3.00. 4 ratings0 reviews. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás.

  • (4)
  • Hardcover
 2. Tanec jako sen je kniha básní a úvah amerického zpěváka, tanečníka a skladatele Michaela Jacksona vydaná v roce 1992. Tato jeho druhá kniha, která následuje autobiografii Moonwalk (1988) je věnována Michaelově matce Katherine Jackson a uvedena předmluvou jeho dlouholeté přítelkyně, herečky Elizabeth Taylor.

 3. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás. Ať se jeho próza a poezie zaměřuje na tvorbu, děti celého světa, či třeba potíže slona, jeho postřehy a starostlivé ...

  • (62)
 4. Tanec jako sen byl napsán Michaelem Jacksonem, člověkem s vizí. Ilustrováno skvělými fotografiemi dokumentujícími Jacksonovo taneční umění. Počet strán. 160. Väzba. pevná väzba. Rozmer. 216×235 mm. Hmotnosť. 695 g. ISBN. 9788073842772.

  • (35)
 5. Tanec jako sen je kniha básní a úvah amerického zpěváka, tanečníka a skladatele Michaela Jacksona vydaná v roce 1992. Tato jeho druhá kniha, která následuje autobiografii Moonwalk (1988) je věnována Michaelově matce Katherine Jackson a uvedena předmluvou jeho dlouholeté přítelkyně, herečky Elizabeth Taylor .

 6. Tanec jako sen byl napsán Michaelem Jacksonem, člověkem s vizí. Kniha je skladem od 159 Kč Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně oso... | Doprava jen za 59 Kč. Vybírejte z knih už od 10Kč.

 7. Tanec jako sen básně a úvahy. Michael Jackson. Hodnotili 3 uživatelé. Michael Jackson ; [český překlad Vladimír Hanák a Karel Sýs] Přidat do poličky. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás.