1. Incluindo resultados de

Ivan Perišić
    Buscar somente Ivan Perisic

Resultado da Busca

1. Há 20 horas · Tottenham Hotspur player Ivan Perisic rolled the years back with a stunning goal at the weekend. Perisic was in action for Hajduk Split in their Croatian top flight fixture at Istra 1961 on Sunday where his side went behind in just the fourth minute.

2. Há 20 horas · Ivan Perišić zabio je svoj prvi pogodak za Hajduk otkad se na zimu vratio u splitski klub nakon 18 godina igranja u inozemstvu. Slavlje oko prvog Perišićevog prvenstvenog pogotka za Hajduk pokvarila je Istra koja je i povela već u četvrtoj minuti golom Lawala, a istom je igraču poništen pogodak za 2:0 u 12. minuti.

3. Há 20 horas · Ivan Perišić opet zabija. Sjajni hrvatski nogometni reprezentativac zabio je u nedjelju svoj prvi gol za Hajduk otkako se prošle zime vratio u splitski klub. Nije bilo dovoljno za slavlje i Hajduk je remizirao u Puli protiv Istre odigravši 1:1. A za Perišića je to bio prvi gol u nacionalnom prvenstvu nakon više od godine […]

4. Há 20 horas · Un messaggio diretto all'Italia di Luciano Spalletti. Ivan Perisic lo spedisce direttamente con il suo piede sinistro e un super-gol realizzato nell'ultima.

5. Há 20 horas · Pri kraju prvog dijela, kad se već Hajduk stabilizirao u igri i čak nametnuo Ivan Perišić zabljesnuo je fenomenalnim pogotkom iz voleja! Lijevom u suprotni ćoš‘, što bi se reklo, to je gađao, pokazao je klasu, ushićeni su na „Drosini”! Vidjeli su potez velikana iz Lige petice!

6. Há 20 horas · Perišić je prvi puta od dolaska na Poljud krenuo od prve minute, igrao je do 62. minute, zabio je prvijenac. To je njegova najveća minutaža koju je proveo na travnjaku. Nema sumnje da će postignuti gol dodatno podignuti njegovo samopouzdanje pred odlazak na EP u Njemačkoj.

7. Há 20 horas · The free agents every club want to sign in 2024. From Kylian Mbappe to Luka Modric and Toni Kroos, there are some big names available for Premier League clubs to sign for free this month, but there are also a lot who could be on their way out. By Jack Austin. 2nd Jan 2024, 01:57 AM.