Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 1 dia · Négy perc küszködés után Kása Gál Borisz előnyből szépített, aztán kezdetét vette a Balogh Botond-show: a BVSC csapatkapitánya 57 másodpercen belül két bitang nagy akciógóllal megfordította a partit.

2. Márton Dárdai ( Berlijn, 12 februari 2002) is een voetballer met zowel de Duitse als de Hongaarse nationaliteit die doorgaans als centrale verdediger speelt. In november 2020 debuteerde hij voor Hertha BSC. In maart 2024 maakte hij zijn debuut voor het nationale elftal van Hongarije in de oefeninterland tegen Turkije .

3. Há 10 horas · 1 perce. Élesedik a harc az aranyért. A vármegyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 28. fordulójának rangadóján a Sárbogárd otthon tartotta mindhárom pontot a Főnix FC-vel szemben, így még nem dőlt el a bajnoki cím. A Tóvill-Kápolnásnyék hazai veresége után már nem érhet oda a dobogóra, ezért a bronz éremre esélyes ...

4. Há 10 horas · Szombatra is maradt is két mérkőzés, melyeken szintén győztes csapatoknak örülhettünk; Nyikos Botond ismét beköszönt és ezúttal győzelmet ért a találat Újpesten, U17-es csapatunk pedig Kisvárdán fordította a maga javára a mérkőzést a második félidőben. A heti eredmények: szerda. 2024. 05. 15. 14:00 DVSC Labdarúgó ...