Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

  1. Прапор Полтавського району. Пра́пор Полта́вського райо́ну затверджений рішенням Полтавської районної ради. Автор проекту прапора — А. Гречило .

  2. Прапор Полтавської області у Вікісховищі. Пра́пор Полта́вської о́бласті — офіційний прапор Полтавщини, котрий увібрав символи, що відображають історію й традиції краю. Затверджений 10 ...

    • 2:3
    • обласний
  3. You are free: to share – to copy, distribute and transmit the work; to remix – to adapt the work; Under the following conditions: attribution – You must give appropriate credit, provide a link to the license, and indicate if changes were made.

    • Історія
    • Опис
    • Галерея
    • Джерела
    • Див. також

    Герб часів литовсько-польської та козацької доби

    У 1646 році XVII ст. Полтава отримала свій перший герб: «У щиті білого тла лук натягнутий зі стрілою, що пробиває серце, яке має три поперечки». Початково лук було зображено у бойовому положенні — «догори», на кшталт гербу Чуйкевичів, та без жодних шестикутних зірок. Міські гербові печатки кінця XVII та XVIII ст. містили:

    Герб імперського періоду

    Герб російського періоду затверджений 22 червня 1803 р. Щит чотирьохдільний, скошений: в першій частині в червоному полі — дві шпаги, покладені навхрест; в другій частині — в срібному полі прапор з державним гербом; у третій частині — в срібному полі пальма; у четвертій частині — в лазуровому полі кам'яна піраміда, на якій зображення вічності — змія, що тримає в пащі свій хвіст.

    Проєкт Кене

    Розроблений у XIX ст. В золотому полі чорний трикутний пам'ятник, прикрашений золотою змією, що звилась в кільце. За пам'ятником два зелених прапори, з золотим коронованим вензелевим зображенням Імені Імператора Петра Великого, древки червоні з вістрями від списа. Все супроводжувано в главі щита двома навхрест покладеними червоними мечами. Щит увінчаний срібною міською короною з трьома вежками та обрамований двома золотими колосками, оповитими Олександрівською стрічкою[джерело?].

    Поле щита пурпурове (малинове), що відповідає, за геральдикою, планеті Меркурій і природному каменю аметисту, символізуючи собою панування, гідність, щедрість, благочестя. У центрі щита, точно за його центральними осями, розміщено золотий лук — символ військової зброї. Тятива його натягнута стрілою(що означає готовність до бою), направленою вістрям...

    Перший офіційний герб міста
    Герб 18 століття
    Герб міста (1803-1878)
    Проект герба міста 1859 р.
    IP НБУ — Ф.1 — Спр. 50944
    ЦДІАК — Ф.51 — Оп.3 — Спр.121 — Арк.128
  4. Полта́вський райо́н — колишній район України на заході Полтавської області з адміністративним центром у місті Полтаві, який існував протягом 1925 [2] —2020 років і був ліквідований під час Адміністративно-територіальної реформи в Україні .

  5. Герб Полта́вської о́бласті — символічний знак, що виражає історичні й духовні традиції Полтавщини. Разом із прапором становить офіційну символіку органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Полтавської області. Герб затверджений 30 січня 1998 р. XIII сесією обласної ради 22 скликання. Зміст. 1Опис. 2Пояснення символіки. 3Галерея.

  6. Пра́пор Полта́ви затверджений рішенням сесії Полтавської міської ради. Опис прапора. Полотнище прапора міста складається з двох горизонтальних смуг білого та ціанового кольорів у співвідношенні один до одного. Згідно офіційного викладу: