Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 1 dia · Răzvan Lucescu (55 de ani) a explicat de ce echipa sa a avut probleme în acest meci. La pregătirea acestui duel a asistat și Laszlo Balint (45 de ani). Fostul antrenor al celor de la Petrolul a stat o săptămână la Salonic, pentru a urmări cum Lucescu jr și staff-ul său au pregătit acest duel din cea mai importantă competiție europeană intercluburi.

2. Há 1 dia · Antrenorul Laszlo Balint l-a vizitat pe Răzvan Lucescu la Salonic. Antrenorul brașovean a asistat la mai multe antrenamente ale campioanei Greciei și a văzut pe viu și victoria lui PAOK Salonic din prima manșă a turului 2 preliminar al Ligii Campionilor, 3-2 cu Borac Banja Luka.

3. Há 1 dia · Răzvan Lucescu: „Trebuia să mai înscriem măcar încă un gol” A fost un meci cu adevărat nebun pentru elevii lui Răzvan Lucescu, iar PAOK a fost egalată de două ori pe tabelă. La finalul meciului, antrenorul român a evidențiat faptul că este doar primul meci oficial al echipei sale, însă nu a putut trece cu vederea anumite greșeli făcute împotriva bosniacilor.

4. Há 4 dias · Mircea Lucescu (Romanian pronunciation: [ˈmirtʃe̯a luˈtʃesku]; born 29 July 1945) is a Romanian professional football manager and former player. He is one of the most decorated managers of all time.

5. Há 2 dias · PAOK Salonic, echipa antrenată de Răzvan Lucescu, a debutat cu o victorie la limită în preliminariile din Champions League. În prima manșă din turul 2 preliminar al Ligii Campionilor, PAOK Salonic a învins cu 3-2 formația Borac Banja Luka, din Bosnia și Herțegovina. Campioana Greciei a ...

6. Há 2 dias · Echipa lui Răzvan Lucescu, succes la limită cu Borac Banja Luka PAOK a deschis scorul încă din minutul 17, atunci când a înscris Koulierakis. Avantajul nu a durat mult, deoarece Borac Banja Luka a restabilit egalitatea prin Herrera, care a înscris din penalty.

7. Há 1 dia · Răzvan Lucescu, declaraţii după PAOK – Borac Banja Luka 3-2 E important că mai mulţi jucători au primit minute în repriza a doua, dar trebuie să lucrăm la intensitate şi la încredere. Dar victoria e cea mai importantă şi va trebui să reparăm repede nişte lucruri pentru a ne califica mai departe.