Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 1 dia · Răzvan Sava (22 de ani) a apărat un penalty la primul său meci în tricoul lui Udinese. Internaționalul român U21 a parat execuția lui Ernesto Torregrossa, în minutul 84 al confruntării dintre „Bianconeri” și divizionara secundă Salernitana. Echipa lui Sava a învins, în turul al doilea din Cupa Italiei, pe teren propriu, cu scorul de 3-1.

2. Há 1 dia · A apărat un penalty. De Cristian Mihală. Actualizat 26/09/2024 la 10:58 GMT+3. Răzvan Sava, portarul selecţionatei de tineret a României, a debutat ca titular la Udinese în partida câştigată pe teren propriu de echipa sa, cu scorul de 3-1, în faţa formaţiei de ligă secundă Salernitana, miercuri seara, în turul al doilea al Cupei ...

3. Há 2 dias · Răzvan Sava a debutat pentru Udinese și italienii au dat verdictul: ” Un debut pe care nu-l va uita”. Udinese a deschis scorul în minutul 20 prin Bijol, dar oaspeții au restabilit egalitatea prin Simy, care l-a învins pe Răzvan Sava. În cele din urmă, oaspeții s-au impus fără probleme.

4. Há 2 dias · A fost debutul perfect pentru portarul naționalei de tineret. Udinese s-a impus cu 3-1 și s-a calificat în turul următor al Cupei Italiei, iar Sava s-a remarcat în mod deosebit, în minutul 84. Salernitana a primit un penalty, executat de venezueleanul Torregrossa, dar Răzvan Sava a parat șutul atacantului de 32 de ani.

5. Há 2 dias · Răzvan Sava a debutat la Udinese Golul încasat de Sava a venit în minutul 25 din partea nigerianului Simy, execuție la care ”nu a putut să intervină”, relatează jurnaliștii italieni. Pentru prestația sa din meciul cu Salernitana, Răzvan Sava a fost lăudat de presa din Italia, care l-a notat cu 6. În minutul 84, românul a apărat și un penalty.

6. Há 1 dia · Cum s-a remarcat portarul român. Debut de senzație pentru Răzvan Sava la Udinese. Cum s-a remarcat portarul român. Razvan Sava a fost în lotul lărgit al naționalei, înainte de EURO 2024. Foto: Facebook / Fotbal Club CFR 1907 CLUJ. Răzvan Sava, portarul selecţionatei de tineret a României, a debutat ca titular la Udinese în partida ...

7. Há 1 dia · Sport. Portarul naționalei de tineret face senzație în Italia. Notele primite de românul de la Udinese. Andrei Arvinte. 26 septembrie 2024, 20:56. Răzvan Burleanu vrea România U21. Sursa Foto: Arhiva EVZ. Portarul naționalei de tineret a României, Răzvan Sava, a avut un debut extraordinar în Serie A, la Udinese.