Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 5 dias · Ofenzivní akce pak byly rozvinuty hlavně přes křídla, jako například ve 27. minutě, kdy centroval olomoucký Jan Navrátil, ale od Jana Klimenta se míč odrazil jen do zámezí. Zaváhání mohl napravit o zhruba deset minut později, ale z úhlu Janáčka nepřekonal.

2. Há 5 dias · Střelecký účet Karviné v Chance Lize načal slovenský útočník Martin Regáli, který krásným volejem nasměroval míč do horního rohu brány gólmana Huga Jana Bačkovského. Brankář Slovanu mohl o dvě minuty později lovit míč ze své sítě znovu, Denny Samko ale střeleckou pozici těsně za malým vápnem zahodil.

3. Há 1 dia · Jana Novotná (Czech pronunciation: [ˈjana ˈnovotnaː]; 2 October 1968 – 19 November 2017) was a Czech professional tennis player. She played a serve and volley game, an increasingly rare style of play among women during her career.

4. Há 1 dia · Jan-Lennard Struff ( German pronunciation: [ʃtʁʊf]; born 25 April 1990) is a German professional tennis player. He reached his career-high ATP singles ranking of world No. 21 on 19 June 2023.

5. sk.wikipedia.org › wiki › 20242024 – Wikipédia

Há 5 dias · 13. január – prezidentské voľby na Taiwane vyhral Laj Čching-te, kandidát Demokratickej pokrokovej strany a bývalý viceprezident. [4] 14. január – dánska kráľovná Margaréta II. abdikovala zo svojej funkcie, na trón nastúpil jej syn Frederik X. [5]

6. Há 6 dias · Letenští v prvním kole nové sezony vyhráli 2:1. V prvním utkání sobotního programu porazil Jablonec na Střelnici Boleslav 2:0, když se trefili Hollý a Chanturishvili. Od 17:00 se Baník Ostrava představí na hřišti Bohemians a České Budějovice přivítají Olomouc.

7. Há 6 dias · České Budějovice - Fotbalisté Olomouce v soutěžní premiéře pod trenérem Tomášem Janotkou vstoupili do nové ligové sezony vítězstvím 2:0 v Českých Budějovicích. Oba góly vstřelila ve druhém poločase letní akvizice Hanáků Jan Kliment. Sigma venku v lize vyhrála po čtyřech zápasech.