Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 1 dia · Visit UEFA.com for all the latest UEFA Conference League 2024/2025 stats on Blaž Kramer, including goals, pass completion, top speed and more!

2. Há 1 dia · Blaž Kramer wrócił do Polski i wybiegł w podstawowym składzie przeciwko Caernarfon Town. „Wojskowi” urządzili sobie strzelaninę, a po 53 minutach prowadzili już 4:0. Wtedy nadarzyła się okazja na zdobycie bramki przez wspomnianego atakującego. W 68. minucie podszedł on do rzutu karnego, lecz fatalnie przestrzelił, co nie ...

3. Há 1 dia · Matchfacts Legia Warszawa - Caernarfon Town (Europa Conference League Qual. 2024/2025, 2. Round) with scorers, line-ups, substitutions, yellow and red cards.

4. Há 1 dia · W eliminacjach europejskich pucharów od 1. minuty zagrają: Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk oraz Blaž Kramer. Wyjściowy skład Legii Warszawa: Kacper Tobiasz – Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk, Steve Kapuadi – Claude Gonçalves, Paweł Wszołek, Ryōya Morishita, Bartosz Kapustka, Luquinhas – Marc Gual, Blaž Kramer. Po ...

5. Há 1 dia · Podeli : Joeran Steinsiek/Guliver Image. U trijumfu Sent Galena protiv Tobola rezultatom 4:1 (2:1), na listu strelaca kvalifikacija za Ligu konferencija upisao se mladi srpski vezista Mihailo Stevanović. Za to vreme u Varšavi slovenački napadač Blaž Kramer istakao se u ubedljivoj pobedi Legije od 6:0 (2:0) nad velšanskim Kernarfonom.

6. Há 1 dia · Visita UEFA.com per tutte le ultime statistiche in UEFA Conference League 2024/2025 di Blaž Kramer, inclusi gol, minuti giocati, velocità massima e molto altro!

7. Há 1 dia · W 67. minucie swojego gola mógł strzelić Kramer. Gual wywalczył rzut karny, a do piłki podszedł Słoweniec. Uderzył mocno i zmylił bramkarza, ale posłał piłkę obok siatki. Zrehabilitował się już w 71. minucie. Ładnie obrócił się z piłką, wyszedł sam na sam z bramkarzem i wykorzystał okazję na 5:0.