Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 2 dias · The end of season specialist struck once again: Andrej Kramarić notched four goals in May and claimed two assists too. His hat-trick against FC Bayern Munich was particularly memorable. 9 Ihlas. Bebou. 14 Maximilian. Beier. 27 Andrej. Kramarić.

2. Há 5 dias · Reading. Iako je Bayern u šestoj minuti već vodio 2:0 u Sinsheimu, samo dvije minute kasnije na scenu je stupio hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić. U 8. minuti upisao je asistenciju Beieru, a potom je zabio tri gola, za potpuni preokret i pobjedu Hoffenheima 4:2.

3. Há 2 dias · August reisen Andrej Kramarić und Co. nach Kitzbühel zur Vorbereitung auf die Saison 2024/25. Das erste Pflichtspiel bestreitet die TSG Hoffenheim Mitte August in der ersten Runde des DFB-Pokals.

4. Há 3 dias · 13:35. Autor: B.G./HRT/Hina. PODIJELI. Andrej Kramarić. Foto: Vlad1988 / Shutterstock.com. Kicker, ugledni njemački sportski magazin, baziran velikim dijelom na nogometu, izabrao je hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića za najboljeg igrača posljednjeg kola Bundeslige. Fantastični Kramarić hat-trickom srušio Bayern!

5. Há 3 dias · Andrej Kramarić: Known for his goal-scoring prowess, Kramarić will be key in leading the attack. About Kits. Croatia’s kits for Euro 2024 are a blend of tradition and modern design. The iconic checkered pattern remains, symbolizing the nation’s heritage, while new design elements bring a fresh look.

6. Há 6 dias · Foto: Heiko Becker / REUTERS. Nevjerojatna predstava Andreja Kramarića za kraj sezone u Bundesligi. Leverkusen ispisao povijest, Union se čudesno spasio! Hrvatski napadač u susretu protiv Bayerna zabio je tri gola i upisao jednu asistenciju, iako je Bayern vodio nakon šest minuta 2-0.

7. Há 6 dias · 20:37, 18. svibnja 2024. HRVATSKI reprezentativac Andrej Kramarić briljirao je u utakmici Hoffenheima protiv Bayerna u zadnjem kolu ovosezonskog izdanja Bundeslige. Najprije je asistirao za prvi gol Hoffenheima, a onda u nastavku zabio hat-trick. Svoj prvi pogodak, za 2:2, zabio je u 58. minuti, a onda je donio preokret Hoffenheimu golovima u ...