Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

  1. liceum ogólnokształcące Państwo Polska. Miejscowość Wrocław. Adres al. Brücknera 10, 51-410 Wrocław Data założenia 1974 Patron Polonia Belgijska. Liczba nauczycieli 75 Dyrektor Anna Maćkowska Wicedyrektorzy Irena Dulęba, Jarosława Poźniak-Fabrowska

  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois – najstarsze liceum ogólnokształcące w Koszalinie , powstałe we wrześniu 1945 r. [1] oraz jedno z najlepszych liceów w Polsce i województwie zachodniopomorskim ; od pierwszego rankingu opublikowanego w 1999 r. przez miesięcznik Perspektywy oraz dziennik Rzeczpospolita I LO utrzymuje się w czołówce szkół średnich .

  3. W 1999 roku na mocy reformy oświaty, po utworzeniu gimnazjum, utworzono 3-letnie liceum ogólnokształcące, które w 2002 roku weszło w skład Zespołu Szkół. W 2007 roku na miejscu poprzedniego Liceum Profilowanego, utworzono Technikum Informatyczne. W 2017 roku na mocy reformy oświaty przywrócono 4-letnie liceum ogólnokształcące [1] .

  4. Stefana Czarnieckiego w Nisku” (państwową szkołę średnią ogólnokształcącą, złożoną z czteroletniego gimnazjum i dwuletniego liceum), a po wejściu w życie tzw. reformy jędrzejewiczowskiej szkoła miała charakter koedukacyjny, zaś wydział liceum ogólnokształcącego był prowadzony w typie humanistycznym łączonym z ...

  5. 1967: Od liceum odłączono szkołę podstawową. 1974: III Zjazd Wychowanków i Absolwentów. Patronem szkoły został Mikołaj Kopernik. Od tego czasu pełna nazwa szkoły brzmi: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej. Formalnie powołano Koło Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Maz.

  6. Strona internetowa. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu – ponadpodstawowa publiczna szkoła państwowa z siedzibą w Jarosławiu . Szkoła mieści się w budynku powstałym w latach 1874–1876 przy ul. 3 Maja, rozbudowanym w latach późniejszych o dodatkowe skrzydło i nowoczesną salę gimnastyczną.

  7. Liceum Ogólnokształcące (1945–dziś) Szkolny chór „Minstrel” Aula Małachowianki podczas gali finałowej konkursu ,,Twoja PASJA nasza MISJA" w 2024. Szkoła została ponownie otwarta 18 lutego 1945. Pierwszym dyrektorem został Tadeusz Synoradzki. Wówczas po raz pierwszy w ławkach szkoły zasiadły dziewczęta.