Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 17 horas · Robert Ervin Howard (January 22, 1906 – June 11, 1936) ... Oriental Stories launched, 1st Bran Mak Morn 1931 $1,500.26 $30,058 1932 $1,067.50 $23,839

2. Há 5 dias · Práve Mak v 11. minúte otvoril skóre po spolupráci s Arturom Gajdošom. „Teším sa, že som po dlhšej dobe skóroval aj v lige a dostal som šancu od začiatku. Užil som si to, veľmi som chcel hrať a pomôcť mužstvu, a zabojovať, aby som mohol hrávať čo najviac,“ povedal Mak, na ktorého zásah odpovedali hostia tesne pred prestávkou zásluhou Martina Chriena.

3. Há 6 dias · Sledujte ONLINE prenos zo zápasu ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk!

4. Há 4 dias · ŠK Slovan Bratislava je najúspešnejší slovenský futbalový klub. V súčasnosti má na konte 30 majstrovských titulov. Domáce zápasy hráva na štadióne Tehelné Pole.

5. Há 17 horas · Yohan Chung scored twice to lead Demarest to a 3-1 win over Pascack Valley, in Demaret. Pasccack Valley (3-3-1) took a 1-0 lead into the half after a first-half goal by Robert Wasserman.

6. Há 5 dias · Róbert Mak: 33 2013 – súčasnosť 16: 81 0,20 5. Ondrej Duda: 29 2014 – súčasnosť 15: 78 0,19 6. Marek Mintál: 47 2002 – 2009 14: 45 0,31 ...

7. Há 6 dias · Slovan poslal do vedenia v 11. minúte krídelník Róbert Mak. Liptáci vyrovnali ešte do prestávky zásluhou Martina Chriena. Ružomberský kapitán síce nepremenil nariadený pokutový kop, no brankár Dominik Takáč vyrazil loptu priamo pred exekútora penalty a ten poľahky skóroval - 1:1.