Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 5 dias · Sokol Cikalleshi Sulmuesi kavajas do të gjente rrugën e rrjetës në duelin me Kayserispor, por VAR-i do të prishte festën e shqiptarit. Cikalleshi “çau” portën e Kayserispor , por nuk do të konsiderohej i rregullt, pasi 33-vjeçari ishte pozicion të parregullt.

Há 2 dias · Share your videos with friends, family, and the world

3. 12 de mai. de 2024 · Shkruar nga Pamfleti. Sokol Cikalleshi ka tundur rrjetën në ndeshjen e Koniasport përballë Samsunspor të Arbnor Mujës, i cili e nisi ndeshjen nga stoli. Veterani i Kombëtares ishte autor i golit të tretë dhe ai që vulosi 3 pikët për Konian që hedh një hap të rëndësishëm për mbijetesën.

4. Há 5 dias · Cikalleshi “çan” portën kundërshtare, VAR i djeg festën e çmendur sulmuesit kavajas në minutën e 87 (Video) Shkruar nga Pamfleti Nuk kanë munguar polemikat në këtë javë të parafundit të Superligës së Turqisë, teksa protagonist ishte sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi.

5. 13 de mai. de 2024 · Sokol Cikalleshi u rikthye te goli në kampionat me skuadrën e Konyaspor, që triumfoi 3-0 në sfidën e fundjavës ndaj Samsunspor. Sulmuesi i Kombëtares Kuqezi realizoi me kokë në minutën e 38-të, duke vulosur fitoren e Konyaspor. Për Cikalleshin ky ishte goli i 12-të në kampionat, teksa numëron edhe pesë asiste.

6. 12 de mai. de 2024 · Sokol Cikalleshi ka tundur rrjetën në ndeshjen e Konyasport përballë Samsunspor të Arbnor Mujës i cili e nis nga stoli. Veterani i Kombëtares ishte autor i golit të tretë dhe ai që vulos 3 pikët për Konyan që hedh një hap të rëndësishëm për mbijetesën. Për bomberin kuqezi ky është goli i 13-të këtë sezon ...

7. 12 de mai. de 2024 · Tweet. Sokol Cikalleshi ka shënuar këtë të diel golin e 12-të me Konyaspor në Superligën e Turqisë. Për raundin e 36-të të elitës së futbollit turk, Konyaspor po fiton 3-0 ndaj Samsunspor dhe golin e tretë në minutën e 38-të e shënoi sulmuesi kavajas.