Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. 8 de mai. de 2024 · Meriton Korenica :: Liga Kosovo 2023/24 é um jogador de Futebol de 26 anos nascido em 1997-12-15, em Rahovec, Kosovo. Joga como Meia em Kosovo. A sua altura é 175 cm.

2. 22 de mai. de 2024 · Meriton Korenica dyfishoi epërsinë e Ballkanit në minutën e 52-të, e më pas ishte gjithçka për Prishtinën. Fillimisht, Albin Krasniqi ngushtoi rezultatin në 2:1 në minutën e 77-të nga penalltia.

3. 22 de mai. de 2024 · Emërllahu. 20. Kuc. 10. Gripshi. 98. Kryeziu. 11. Hamidi. 7. Korenica. FC Prishtina. Starting Line-up: 4-2-3-1. Substitutes.

4. 22 de mai. de 2024 · Hamidi gave the advantage to the Balkans in the first half of the match, while the second started late, after Pristina fans hit goalkeeper Enea Koliçi on the head with objects. Meriton Korenica then scored the second goal and the match seemed closed.

5. 22 de mai. de 2024 · 22/05/2024 16:27. Me i fundit. Ballkani e dyfishon epërsinë ndaj Prishtinës. Ballkani ka arritur ta dyfishojë epërsinë ndaj Prishtinës në finalen e Kupës së Kosovës. Rezultati aktual është 2:0 për suharekasit, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe: Për 2:0 realizoi Meriton Korenica minutën e 52-të të takimit.

6. 22 de mai. de 2024 · Golashënues është Meriton Korenica, në minutën e 52-të të takimit. Pjesa e dytë e finales së Kupës në futboll mes Ballkanit dhe Prishtinës filloi me vonës, pasi tifozët e Prishtinës, “Plisat” e kanë goditur me gjësende portierin e Ballkanit, Enea Koliçi.

7. 22 de mai. de 2024 · Ballkani e nisi fuqishëm ndeshjen, duke shënuar golin e parë në minutën e 21-të përmes Walid Hamidit. Meriton Korenica dyfishoi epërsinë në minutën e 52-të, duke e vënë Ballkanin në një pozicion të favorshëm. Megjithatë, FC Prishtina nuk u dorëzua dhe Albin Krasniqi arriti të barazojë shifrat me dy gola brenda ...