Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. 1 de set. de 2024 · Reprezentant Polski zaliczył trzy gole w 17 minut w meczu Super Lig z Antalyasporem. Basaksehir wygrał 5:2 i prowadzi w tabeli, a Piątek jest najlepszym strzelcem ligi.

2. 1 de set. de 2024 · Krzysztof Piątek potrzebował raptem 17 minut, aby ustrzelić hat-tricka i wyprowadził Basaksehir na prowadzenie 5:2.

• Filip Modrzejewski
  3. Há 2 dias · Krzysztof Piatek, who has four goals in five league appearances so far, will be the man to watch for Basaksehir when he starts in attack. Sivasspor possible starting lineup: Vural; Paluli, Sundberg, Radakovic, Ciftci; Moutoussamy, Charisis; Bassan, Pritchard, Turgunboev, Ciftci; Rodrigues. Istanbul Basaksehir possible starting lineup:

4. 8 de set. de 2024 · All the latest transfer news of Krzysztof Piatek (29), a Polish professional footballer who now plays for Istanbul Basaksehir FK.

• Poland
    • 169 (77 kg)
    • Striker (Center)
    • July 1, 1995
  5. 3 de set. de 2024 · Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła zgrupowanie przed meczami Ligi Narodów ze Szkocją i Chorwacją, a po raz kolejny miejsce w kadrze znalazł Krzysztof Piątek.

6. 2 de set. de 2024 · Strzelił trzy gole w 16 minut. Ten wieczór należał do Krzysztofa Piątka. Polski napastnik popisał się hat-trickiem w meczu z Antalyaspor. Dzięki jego trafieniom Istanbul Basaksehir na ...

7. 11 de set. de 2024 · Krzysztof Piatek - Läs det senaste om Krzysztof Piatek hos oss på Fotbolltransfers! Vi är Sveriges största sajt om fotbollsövergångar.