Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. 1 de set. de 2024 · Reprezentant Polski zaliczył trzy gole w 17 minut w meczu Super Lig z Antalyasporem. Basaksehir wygrał 5:2 i prowadzi w tabeli, a Piątek jest najlepszym strzelcem ligi.

2. 1 de set. de 2024 · Krzysztof Piątek potrzebował raptem 17 minut, aby ustrzelić hat-tricka i wyprowadził Basaksehir na prowadzenie 5:2. Takim wynikiem zakończyło się to starcie. 90 minut w barwach ekipy gości ...

• Filip Modrzejewski
  3. 3 de set. de 2024 · Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła zgrupowanie przed meczami Ligi Narodów ze Szkocją i Chorwacją, a po raz kolejny miejsce w kadrze znalazł Krzysztof Piątek.

4. 1 de set. de 2024 · Polski napastnik Basaksehiru strzelił trzy gole w 17 minut i odwrócił losy meczu z Antalyasporem. Piątek zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 5:2 i utrzymał się na prowadzeniu w tabeli Super Lig.

5. 1 de set. de 2024 · Napastnik Istanbul Basaksehir pokonał Antalyaspor 5:2 w 4. kolejce tureckiej ekstraklasy piłkarskiej. Piątek zaliczył trzy gole w 16 minut, a jego asystentem był Jakub Kałuziński.

• Przeglad.Sport@redakcjaonet.pl
  6. 1 de set. de 2024 · Napastnik reprezentacji Polski kontynuuje świetną formę w tureckiej lidze. W meczu z Antalyaspoorem Piątek zdobył trzy gole w 17 minut, w tym jeden głową.

7. 3 de set. de 2024 · 29-letni Krzysztof Piątek był w niedzielę bohaterem Istanbul Basaksehir. Na boisko wszedł dopiero po przerwie, ale popisał się hat-trickiem, a jego zespół pokonał u siebie Antalyaspor 5:2 ...