Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. 19 de mai. de 2024 · Dmitri Vasiljev participa no seu 8º jogo na competição (7ª vez que entra no decorrer da partida) 74 '. Zenit: Aleksandr Kovalenko (entra) - Wendel (sai) Aleksandr Kovalenko participa no seu 6º jogo na competição (6ª vez que entra no decorrer da partida) 65 '. Akhmat Grozny: Bernard Berisha (entra) - Mohamed Konaté (sai)

2. 10 de mai. de 2024 · Mohamed Konate. 62' Bernard Berisha. Estatísticas. Escalações. Banco de Reservas. Resultado do jogo Krylya Sovetov x Akhmat Grozny ao vivo (Campeonato Russo) em 10/05/2024. Krylya Sovetov e Akhmat Grozny com placar ao vivo online e em tempo real, com vídeo para assistir o jogo.

3. 10 de mai. de 2024 · Krylya Sovetov Samara 0 - 2 FK Akhmat. Check out detailed player statistic, goals, assists, key passes, xG, shot map, xGplot.

4. 11 de mai. de 2024 · Sport 11 Maj 2024, 15:16. Bernard Berisha tregon klasin, sulmuesi shqiptar realizon gol dhe asist në kampionatin rus (Video) Shkruar nga Pamfleti. Akhmat Grozni triumfoi ndaj Krylja Sovetov në kuadër të javës së 28 të elitës së futbollit rus.

5. 25 de mai. de 2024 · 01. Mikhail Oparin (G)16. Camilo 07. Bernard Berisha 05. Milos Satara 18. Vladislav Kamilov 04. Turpal-Ali Ibishev 98. Svetoslav Kovachev 40. Rizvan Utsiev 75. Nader Ghandri 13. Mohamed Konate 08. Miroslav Bogosavac

6. 10 de mai. de 2024 · Kjo skuadër triumfoi në transfertë me rezultatin e pastër 2-0, ku protagonisti absolut ishte Bernard Berisha. Shqiptari i Kosovës, fillimisht asistoi te goli i Mohamed Konata në minutën e 45-të. Përveç kësaj, ai shënoi në minutën e 62-të një gol të bukur për të vulosur fitoren e Akhmat Groznit.