Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. 13 de jul. de 2024 · Đorđe Despotović :: 1.CFL 2023/2024 é um jogador de Futebol de 32 anos nascido em 1992-03-04, Sérvia. Joga como Avançado em Sérvia. O seu peso é 83 kg e a sua altura é 190 cm.

2. 3 de jul. de 2024 · Heroj večerašnje pobjede Budućnosti u finalu Kupa nad Jezerom (2:1) je Đorđe Despotović koji je postigao gol iz slobodnog udarca u 86. minutu, a za koji se ispostavilo i da je odlučujući gol u trijumfu 'plavih'.

3. 9 de jul. de 2024 · Đorđe Despotović scored nine times in the Montenegrin First League last season. However, he could have netted more but suffered a dip in form. We believe he is ready to hit the ground...

4. 29 de jun. de 2024 · Igor Despotović koji je danas uhapšen zbog sumnje da je bio u kontaktu sa Milošem Žujovićem napadačem na žandarma kod ambasade Izraela u Beogradu, u aprilu je osuđen za podsticanje na izvršenje terorističkih djela.

5. 1 de jul. de 2024 · Igor Despotović, vehabija koji je, kako se sumnja, sarađivao sa Milošem Žujovićem koji je u subotu upucao iz samostrela žandarma ispred izraelske ambasade dobro je poznat policiji i istražnim organima.

• redakcija_blic@ringier.rs
  6. Há 16 horas · List of FC Astana records and statistics. FC Astana is a Kazakh professional football club based in Astana . This list encompasses the major records set by the club and their players in the Kazakhstan Premier League. The player records section includes details of the club's goalscorers and those who have made more than 50 appearances in first ...

7. 29 de jun. de 2024 · Igor Despotović (25), koji je danas uhapšen u policijskoj akciji zbog sumnje na terorističkog udruživanja zajedno sa ubijenim napadačem Milošem Ž., nakon napada na pripadnika Žandarmerije samostrelom ispred Ambasade Izraela u Beogradu, nije prvi put hapšen zbog planiranja terorističkog napada.