Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 2 dias · Łukasz Skorupski bohaterem Bologny! Polski bramkarz obronił rzut karny, a jego drużyna zremisowała u siebie z Szachtarem Donieck 0:0 w meczu 1. kolejki fazy ligowej Ligi Mistrzów. Od 78. minuty na boisku przebywał też Kacper Urbański.

2. Profilo di Lukasz Skorupski (33) Bologna FC scheda, valore di mercato, statistiche, mercato, carriera e tanto altro

3. Há 2 dias · Łukasz Skorupski nie mógł wyobrazić sobie lepszego początku swojego pierwszego meczu w Lidze Mistrzów! Polak już w 4. minucie meczu z Szachtarem Donieck obronił rzut karny! Wymarzony powrót Łukasza Skorupskiego do LM. Drugi dzień fazy ligowej Ligi Mistrzów rozpoczęły dwa spotkania, w Bologni miejscowa drużyna podejmuje Szachtar.

4. Há 2 dias · To się nazywa debiut przez duże D. Łukasz Skorupski w premierowym spotkaniu dla Bolonii w Lidze Mistrzów obronił rzut karny. Już w czwartej minucie zatrzymał uderzenie Heorhija Sudakowa. Starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.

5. Nachdem Łukasz Skorupski schon Torhüter der polnischen U-20 und polnischen U-21 war, wurde er im Dezember 2012 zum ersten Mal für die polnische Fußballnationalmannschaft nominiert. Am 16. Dezember 2012 kam er zu seinem Länderspieldebüt im Freundschaftsspiel gegen Mazedonien (4:1).

6. Há 1 dia · Berita Liga Champions: Lukasz Skorupski mengungkapkan bahwa studi penalti Shakhtar Donetsk-nya 'terbayar' saat Bologna meraih hasil imbang 0-0 di Liga Champions. Tim Rossoblu nyaris mengalami awal terburuk di bawah hujan lebat di Stadio Renato Dall'Ara, saat Stefan Posch menjatuhkan Eguinaldo di ...

7. 5 de mai. de 1991 · Lukasz Skorupski, 33, aus Polen FC Bologna, seit 2018 Torwart Marktwert: 3,50 Mio. € * 05.05.1991 in Zabrze, Polen