1. Kamil Paweł Grosicki [kamil grošicki] (* 8. června 1988, Štětín, Polsko) je polský fotbalový záložník od února 2017 hráč klubu Hull City AFC. Mimo Polsko působil na klubové úrovni ve Švýcarsku, Turecku, Francii a Anglii.

2. Kamil Paweł Grosicki (Szczecin, Lengyelország, 1988. június 8. –) lengyel válogatott labdarúgó , a Pogoń Szczecin középpályása . A lengyel válogatottal ott volt a 2012-es Európa-bajnokságon .

3. Yan mevki: Sağ Kanat. Bilgi ve gerçekler . Anavatandaki isim: Kamil Grosicki Doğum tarihi/Yaş: 8 Haz 1988 (35) Doğum yeri: Szczecin Boy: 1,80 m Uyruk: Polonya Mevki: Forvet - Sol Kanat Ayak: Sağ ayak Güncel kulüp: Pogon Szczecin Takıma katılma tarihi: 21 Ağu 2021 Sözleşme: 30 Haz 2026 Son sözleşme uzatma: 11 Tem 2023 Donatıcı: Nike Sosyal medya:

4. Kamil Pawel Grosicki - Pogoń Szczecin, West Bromwich Albion, West Bromwich Albion U23, Hull City, Stade Rennais, Sivasspor, Jagiellonia Białystok, FC Sion II, FC Sion, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin II /

5. W sierpniu 2021 roku Kamil Grosicki na zasadzie wolnego transferu wrócił do rodzinnego Szczecina ponownie trafiając do miejscowej Pogoni, z którą w sezonie 2021/22 zajął trzecie miejsce w PKO Ekstraklasie rozgrywając 26 spotkań. TurboGrosik ma na swoim koncie ponad 80 występów w reprezentacji Polski, w której strzelił blisko 20 goli.

6. 22 de jun. de 2019 · W pierwszej reprezentacji Kamil Grosicki zadebiutował 2 lutego 2008 roku. Zagrał 10 minut w wygranym 1:0 meczu z Finlandią. 9. We wszystkich meczach klubowych (dane z maja 2019) rozegrał łącznie 408 meczów i strzelił 75 bramek (89 asyst). 10. Najwięcej bramek (18) strzelił między 61-75 minutą meczu (dane z maja 2019 roku). Autor: Stats

7. Kamil Grosicki é atleta profissional de futebol, nasceu no país Polônia, que joga como Meia-esquerda (ME) pelo time Pogoń Szczecin. A classificação geral de Kamil Grosicki no FC 24 é 73. NOTAS DE ATLETAS DO FC 24