Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 21 horas · Srbija je v 60. minuti povišala prednost na 0:2. V srbskem protinapadu je Filip Mladenović poslal predložek v kazenski prostor, kjer je napadalec Aleksandar Mitrović natančno meril v levi spodnji kot. Dušan Tadić je v 70. minuti izkoristil gnečo v kazenskem prostoru, ko je prišel do odbitka in žogo poslal v desni zgornji kot (0:3).

2. Há 21 horas · Filip Mladenović – Igra po bokovima bolje funkcionisala, kada ju je uopšte i bilo, po njegovoj strani. Asistent kod drugog gola, nakon što je sjajno pronašao Mitrovića u protivničkom ...

3. Há 21 horas · Od prvog minuta igrali su Nemanja Stojić i Filip Mladenović, dok su u nastavku šansu dobili kapiten Tadić, Filip Kostić, Nemanja Gudelj i Luka Jović. Srbija će prvu utakmicu na EURO odigrati 16. juna protiv Engleske u Gelzenkirhenu.

4. Há 21 horas · Od prvog minuta igrali su Nemanja Stojić i Filip Mladenović, dok su u nastavku šansu dobili kapiten Tadić, Filip Kostić, Nemanja Gudelj i Luka Jović. Foto: Alo!/Marko Metlaš . Golove za srpski tim postigli su Sergej Milinković-Savić u 18, Aleksandar Mitrović u 60. i Dušan Tadić u 70. minutu.

5. Há 21 horas · Odličnu akciju poveo je Filip Mladenović, koji je sjajno asistirao rekorderu po broju golova za srpsku reprezentaciju i napadaču Al Hilala, pa se "Mitrogol" sjajno snašao i skrenuo loptu pored nemoćnog golmana Šveđana, Olsona.

6. Há 21 horas · Od prvog minuta igrali su Nemanja Stojić i Filip Mladenović, dok su u nastavku šansu dobili kapiten Tadić, Filip Kostić, Nemanja Gudelj i Luka Jović. Nema potrebe da pravimo euforiju, treba nastaviti sa radom, ostati skroman i očekujem još bolju Srbiju u Nemačkoj, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi posle pobede protiv Švedske.

7. Há 21 horas · Predrag Rajković (Mallorca), Vanja Milinković-Savić (Torino), Đorđe Petrović (Chelsea), Nemanja Gudelj (Sevilla), Nikola Milenković (Fiorentina), Strahinja Pavlović (Red Bull Salzburg), Filip Mladenović (Panathinaikos), Miloš Veljković (Werder Bremen), Uroš Spajić (Red Star Belgrade), Srđan Babić (Spartak Moscow), Nemanja Stojić (TSC), Dušan Tadić (Fenerbahçe), Filip Kostić ...