Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. 20 de abr. de 2013 · Taras. Nazwisko. Romanczuk. Kraj. Polska (od 12 lutego 2018) Ukraina. Data urodzenia. 14 listopada 1991 (32 lata) Miejsce urodzenia.

2. Poland - T. Romanczuk - Profile with news, ... Taras Wiktorowycz Last name Romanczuk Nationality Poland Date of birth 14 November 1991 Age 32 Country of birth Ukraine

3. 15 de mar. de 2024 · Taras Romanczuk jest pewnego rodzaju drogowskazem. Nie jest jak Matty Cash, który Polakiem został dopiero w momencie, kiedy stracił nadzieję na powołanie do reprezentacji Anglii. Jest człowiekiem, który na polskość zapracował sobie szczerą wiarą i zaangażowaniem w… bycie Polakiem. Czytaj więcej o reprezentacji Polski:

4. 29 de jan. de 2024 · Taras Romanczuk to bardzo ważny zawodnik środka pola, kapitan i ikona Jagiellonii Białystok. Bardzo dobrą informacją dla kibiców Żółto-Czerwonych jest to, że pomocnik wicelidera PKO ...

5. Taras Romanczuk (Kóvel, 14 de noviembre de 1991) es un futbolista ucraniano nacionalizado polaco que juega de centrocampista en el Jagiellonia Białystok de la Ekstraklasa. Selección nacional [ editar ]

6. 28 de out. de 2023 · Taras Romanczuk: Bramki tracimy na swoje życzenie. Bramki tracimy na swoje życzenie. Powinniśmy wygrać przynajmniej pierwszą połowę. W drugiej połowie powinniśmy nie spać na początku. Po wyniku 2:1 - cały czas dominowaliśmy, mieliśmy kontrole nad meczem, stworzyliśmy sobie sytuacje.

7. 7 de mar. de 2018 · Taras Romanczuk, 32, aus Polen Jagiellonia Bialystok, seit 2014 Defensives Mittelfeld Marktwert: 500 Tsd. € * 14.11.1991 in Kovel, Ukraine