Yahoo Search Busca da Web

Resultado da Busca

1. Há 14 horas · The UEFA European Championship is one of the major competitive international football tournaments, first played in 1960, whose finals stage has been held every four years. The Croatia national football team has contested this tournament since 1996, having been part of Yugoslavia up until the qualifying stages for the 1992 edition.

2. Há 14 horas · Uslijedio je Milano u studenom 2014. u kvalifikacijama za EURO 2016. Još jednom je bilo 1-1, domaćin je poveo golom Antonija Candreva u 11. minuti, a izjednačio je Ivan Perišić četiri minute kasnije. Nažalost, bila je to utakmica koju su obilježili hrvatski huligani koji su dva puta prekidali utakmicu bacavši baklje na teren i na tribine

3. Há 14 horas · Kroatien - Italien Liveticker. 24.06.2024, 23.00 Uhr, Update: Schlusspfiff in Leipzig! Italien erzielt in der allerletzten Aktion den Ausgleich gegen Kroatien. Zuerst trafen die Kroaten zum 1:0, weshalb Luka Modric nun der älteste EM-Torschütze der Geschichte ist! Durch den wunderschönen Treffer von Mattia Zaccagni in der 98.

4. Há 14 horas · Priča dobiva sve ozbiljnije konture, a danas je cijenjeni talijanski novinar Nicolo Schira, koji je inače prvi najavio da će Ivan Perišić doći u Hajduk u prošlom zimskom prijelaznom roku, objavio da Hajduk želi dovesti Edina Džeku te da mu je ponudio ugovor do ljeta 2026. godine.

5. Há 14 horas · JOSIPA Perišić javila se na Instagramu nakon utakmice Hrvatske i Italije u Leipzigu koja je završila s rezultatom 1:1. Objavila je fotografiju svog supruga Ivana s njihovim sinom Leonardom i kćeri Mihaelom. "Tata, volimo te. Najbitnije na svitu", napisala je u opis objave. Josipa je s djecom sinoć pratila utakmicu s tribina u Leipzigu.

6. Há 14 horas · Ivan Rakitić, Mario Mandžukić oder Dejan Lovren sind aus dieser Generation längst abgetreten, ... Ivan Perišić kam gegen Italien erst in der zweiten Hälfte, ...

7. Há 14 horas · Još jednom je bilo 1-1, domaćin je poveo golom Antonija Candreva u 11. minuti, a izjednačio je Ivan Perišić četiri minute poslije. Nažalost, bila je to utakmica koju su obilježili hrvatski huligani koji su dva puta prekidali utakmicu bacajući baklje na teren i na tribine